ФРЕЗЕРНО-ТОКАРНІ РОБОТИ

Яким би універсальними не були інструменти та верстати лазерної порізки та гнуття металу, є певні роботи та вимоги до них,  для яких і потрібні фрезерні та токарні верстати.

 

У нас в наявності 3-х та 4-х осьові верстати, що дозволяють виконувати роботи будь-якої складності та обсягу, починаючи від виготовлення простих деталей до створення складних механізмів.

 

Це значно розширює список того що ми можемо виготовити та запропонувати нашим замовникам, що найчастіше включає деталі для:

    - промисловості,

    - автомобільної галузі,

    - сільськогосподарської галузі,

    - медичного обладнання та багатьох інших сфер.

Таким чином, починаючи із лазерної порізки та гнуття, та за потреби продовжуючи фрезерно-токарними роботами та зварюванням - ми пропонуємо комплексні рішення у виробництві та наданні послуг з металообробки. Що доповнюють, або взаємозаміняють одна одну, даючи змогу виготовляти широкий спектр виробів, та займатись розробкою досі не існуючих, але таких необхідних у сучасному світі речей.

 

Відгуки наших клієнтів

Проаналізувавши інші компанії у нашому місті, мені здалась найбільш підходящую саме ця. Сумнівався у виборі до першого етапу роботи, та по закінченню отримав навіть більше ніж те, на що розраховував. Моє очікування зовнішнього вигляду виробу було адаптоване під реальні можливості виробництва, додані сучасні модні штрихи, як у дизайні, так і у функціональній частині. Якщо ви також сумніваєтесь, просто зустрінесь або проконсультуйтесь по телефону, та ваші сумніви розвіються.

22deco.com
Власник

Вдячний за професійний підхід до моєї справи. Звернувшись за розробкою яка не мала чіткого функціонального і візуального визначення в кінцевому результаті я отримав продукт який явно перевершив мої сподівання. Під час розробки були визначені функціональні властивості продукту, прорахований бюджет і затверджені терміни. Всі пропозиції були враховані, тому дякую за швидку і професійну роботу. Надалі буду користуватися послугами цієї компанії.

complife.ua
Керівник

Зв'яжіться з нами сьогодні

Щоб вчасно отримати якісні послуги, заповніть форму, та ми заплануємо консультацію та прорахуємо варіанти виробництва вашого замовлення.

Залишіть відгук про нашу роботу

Ваше ім’я

Email

Організація або приватна особа

Як ви про нас дізналися?

Чому вирішили замовляти у нас?

Які сумніви у вас були перед покупкою і що допомогло їх розвіяти?

Які результати ви отримали?

Що порадите людям, які не наважуються зробити замовлення?

Завантажити аватар до відгуку

Натискаючи кнопку відправити ви даєте згоду на обробку даних

Дякуємо!
Відгук успішно відправлено
Дякуємо!
Ваша заявка успішно надіслана!
Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Каталог продукції

Переглянути всі