ПРОМИСЛОВИЙ ТА ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН

Усі предмети що ви бачите навколо себе, речі якими користуєтесь кожен день, стілець на якому ви сидите - були кимось створені. Якщо предметний дизайн це про всі речі у побуті людини, то промисловий дизайн це про підготовку певного предмету до виробництва, враховуючи його функціональні особливості, форму та призначення, взаємодію із людиною.

 

Ми являємось фахівцями по металообробці, і запевняємо вас, що дуже багато корисних та класних речей можливо виготовити якщо не тільки з металу, то з металу та супутніх матеріалів і пристроїв.

 

У контексті нашої послуги можна виділити декілька її підвидів:


    - По перше це створення нового предмету, виробу чи послуги, функція якого вирішити певну проблему. Враховуючи певні правила, побажання, обмеження та контекст його використання.
    - Аналіз та вдосконалення існуючого виробу чи предмету, покращивши його безпосередню функцію, або оптимізувавши процес його виробництва, а як результат - ціни та термінів виготовлення.
    - Розробка серії виробів, як от меблів, об’єднаних загальною стилістикою, брендом.

Які роботи ми виконуємо під час розробки проекту:

   
    - Після спілкування із замовником послуги, ми формуємо просте та зрозуміле технічне завдання. На основі якого шукаємо аналоги (референси) уже існуючих виробів, виділяємо їх позитивні, та негативні сторони. Враховуємо можливості виробництва та доступних матеріалів. 
    - Наступними кроком є підготовка декількох варіантів ескізів від руки (скетчів), вони служать відправною точкою у погоджені та виборі основної концепції виробу, перед розробкою 3d моделі.
    - Далі проводиться розробка 3d моделі у САПР (Cистемі автоматизованого проектування). Модель являється параметричною, що дозволяє швидко вносити зміни до неї, та за потреби розробляти паралельно декілька конфігурацій конструкції. 
    - На основі 3d моделі розробляється пакет документації, що включає в себе: креслення для збирання (або зварювання) виробу; креслення окремих деталей для гнуття та (або) фрезерно-токарних робіт. Файли для управління верстатами, що вміщують в собі інформацію для порізки та формування виробу (DXF, STEP, IGES та інші, за потреби).
    - Також виконуємо фото-реалістичну візуалізацію виробу, для розуміння кінцевого вигляду виробу, підбору фарби, для маркетингових цілей.
    - Після чого створюється прототип виробу. Після аналізу якого або вносяться певні коригування та зміни, або запускається серійне виробництво, якщо таке планувалось. 
 

За більш детальною інформацією ви можете звертатися за телефонами нижче, або написати нам на почту. Також ми є у телеграмі, вайбері та соціальних мережах.


 

Відгуки наших клієнтів

Проаналізувавши інші компанії у нашому місті, мені здалась найбільш підходящую саме ця. Сумнівався у виборі до першого етапу роботи, та по закінченню отримав навіть більше ніж те, на що розраховував. Моє очікування зовнішнього вигляду виробу було адаптоване під реальні можливості виробництва, додані сучасні модні штрихи, як у дизайні, так і у функціональній частині. Якщо ви також сумніваєтесь, просто зустрінесь або проконсультуйтесь по телефону, та ваші сумніви розвіються.

22deco.com
Власник

Вдячний за професійний підхід до моєї справи. Звернувшись за розробкою яка не мала чіткого функціонального і візуального визначення в кінцевому результаті я отримав продукт який явно перевершив мої сподівання. Під час розробки були визначені функціональні властивості продукту, прорахований бюджет і затверджені терміни. Всі пропозиції були враховані, тому дякую за швидку і професійну роботу. Надалі буду користуватися послугами цієї компанії.

complife.ua
Керівник

Зв'яжіться з нами сьогодні

Щоб вчасно отримати якісні послуги, заповніть форму, та ми заплануємо консультацію та прорахуємо варіанти виробництва вашого замовлення.

Залишіть відгук про нашу роботу

Ваше ім’я

Email

Організація або приватна особа

Як ви про нас дізналися?

Чому вирішили замовляти у нас?

Які сумніви у вас були перед покупкою і що допомогло їх розвіяти?

Які результати ви отримали?

Що порадите людям, які не наважуються зробити замовлення?

Завантажити аватар до відгуку

Натискаючи кнопку відправити ви даєте згоду на обробку даних

Дякуємо!
Відгук успішно відправлено
Дякуємо!
Ваша заявка успішно надіслана!
Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Каталог продукції

Переглянути всі