ГНУТТЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Після першого етапу обробки, лазерної різки, ми отримали якісні та точні за розмірами деталі, але вони плоскі. Найпростіший спосіб надати об’єм виробу, це гнуття.

 

Наш листозгинальний верстат достатньо потужний, щоб гнути деталі товщиною до 15 міліметрів, водночас точний та гнучкий) у підборі різного типу інструменту до нього. Що дозволяє виконувати деталі складної геометрії та деталі із плавними лініями згину, радіусами 15, 20, 25, та 40 міліметрів. Також маємо інструмент плющення, який дозволяє загнути гострий край металу, задля безпеки та поліпшення візуального вигляду готового виробу.

 

У яких випадках до нас звертаються, та ми пропонуємо операції по гнуттю листового металу:

 

    - У випадку коли листозгинальна операція замінює зварні роботи, що дозволяє зекономити, збільшити швидкість виготовлення та уникнути виконання робіт із зачистки та обробки зварних швів та шліфовки\поліровки.

    - За вимоги що виріб або конструкція має бути розбірним. Це наприклад корпуси побутових приладів чи промислового обладнання. Або коли на місці монтажу конструкції не можливо чи не бажано виконувати зварні роботи.

    - Також завдяки додаванню додаткових ліній згину ми збільшуємо жорсткість конструкції, що дозволяє використовувати меншу товщину металу, суттєво зменшуючи вагу та ціну виробу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ DENER 30220 Smart XL

    - Максимальна довжина згинання 3050 мм;
    - Максимальне зусилля 220 та стійку;
    - Система управління ЧПУ ESA 640. 

Завдяки 7 осям від ЧПУ, включаючи Y1, Y2, X, R, Z1, Z2 +антипрогин, ми можемо гнути деталі до глибини ЗЕВу 450 мм та ходу балки 350 мм.

 

Таким чином, за два етапи обробки, лазерна порізка та гнуття, ми можемо отримати комплексний готовий виріб, але в окремих випадках цього недостатньо, та потрібно забезпечити також фрезерно-токарні роботи та зварювання.


 

види металів Які можна порізати

Вуглецева сталь
Нержавіюча сталь
Алюміній
Оцинкований лист

Відгуки наших клієнтів

Проаналізувавши інші компанії у нашому місті, мені здалась найбільш підходящую саме ця. Сумнівався у виборі до першого етапу роботи, та по закінченню отримав навіть більше ніж те, на що розраховував. Моє очікування зовнішнього вигляду виробу було адаптоване під реальні можливості виробництва, додані сучасні модні штрихи, як у дизайні, так і у функціональній частині. Якщо ви також сумніваєтесь, просто зустрінесь або проконсультуйтесь по телефону, та ваші сумніви розвіються.

22deco.com
Власник

Вдячний за професійний підхід до моєї справи. Звернувшись за розробкою яка не мала чіткого функціонального і візуального визначення в кінцевому результаті я отримав продукт який явно перевершив мої сподівання. Під час розробки були визначені функціональні властивості продукту, прорахований бюджет і затверджені терміни. Всі пропозиції були враховані, тому дякую за швидку і професійну роботу. Надалі буду користуватися послугами цієї компанії.

complife.ua
Керівник

Зв'яжіться з нами сьогодні

Щоб вчасно отримати якісні послуги, заповніть форму, та ми заплануємо консультацію та прорахуємо варіанти виробництва вашого замовлення.

Залишіть відгук про нашу роботу

Ваше ім’я

Email

Організація або приватна особа

Як ви про нас дізналися?

Чому вирішили замовляти у нас?

Які сумніви у вас були перед покупкою і що допомогло їх розвіяти?

Які результати ви отримали?

Що порадите людям, які не наважуються зробити замовлення?

Завантажити аватар до відгуку

Натискаючи кнопку відправити ви даєте згоду на обробку даних

Дякуємо!
Відгук успішно відправлено
Дякуємо!
Ваша заявка успішно надіслана!
Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Каталог продукції

Переглянути всі