ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ ТА ТРУБ

    Перший етап на виробництві будь-якого виробу чи конструкції - це порізка та розкрій листового та погонного матеріалу, у нашому випадку металу. Для нас важливою складовою у цьому процесі являється швидкість та якість цього процесу. 
    
    Саме тому нами був обраний комплекс станків лазерної різки, як листового металу так і труб. Це дає нам можливість в короткі терміни отримати деталі, що не вимагають додаткового ручного доведення, та уже готові до використання за призначенням. Або відразу переходять на наступні етапи, такі як гнуття чи зварювання.Переваги лазеру це швидкість та точність, а недоліком являється товщина, в нашому випадку обмежена двадцятьма міліметрами. Цей недолік ми компенсуємо комплексом газотермічної різки, що збільшує товщину до 100 міліметрів.


В яких випадках до нас звертаються за послугою лазерної різки:

   
     - Коли потрібно отримати точні розміри, та гладку поверхню деталі на виході. Це деталі машинобудівної техніки, сільськогосподарської техніки, конструкційні елементи.

    - Коли потрібно здешевити уже існуючий виріб, або замінити його кращим. Це стосується обладнання для торговельної промисловості. Також стелажі, полиці, котли, мангали, обігрівачі, деталі дверей та воріт, паркани.

    - Коли потрібно розробити виріб за індивідуальним дизайном. Це до прикладу меблі у стилі лофт чи мінімалізм, як для закладів та магазинів, так і для дому. Також декоративні підставки, вивіски, трафарети.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ

    - Максимальний розмір листа: 3000х1500мм

    - Товщина різання вуглецевої сталі: до 20мм

    - Товщина різання нержавіючого металу: до 12мм

    - Товщина різання алюмінію: до 8мм

    - Максимальний розмір труби: 6000мм

    - Довжина обробки труби: 5500мм

    - Діаметр обробки круглої труби: до 160мм

    - Розмір обробки профільної труби: до 160х160мм

 

НАСТУПНІ ЕТАПИ В ОБРОБЦІ ЦЕ ГНУТТЯ МЕТАЛУ ТА ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

види металів Які можна порізати

Вуглецева сталь
Алюміній
Нержавіюча сталь
Оцинкований лист
Титан

Відгуки наших клієнтів

Проаналізувавши інші компанії у нашому місті, мені здалась найбільш підходящую саме ця. Сумнівався у виборі до першого етапу роботи, та по закінченню отримав навіть більше ніж те, на що розраховував. Моє очікування зовнішнього вигляду виробу було адаптоване під реальні можливості виробництва, додані сучасні модні штрихи, як у дизайні, так і у функціональній частині. Якщо ви також сумніваєтесь, просто зустрінесь або проконсультуйтесь по телефону, та ваші сумніви розвіються.

22deco.com
Власник

Вдячний за професійний підхід до моєї справи. Звернувшись за розробкою яка не мала чіткого функціонального і візуального визначення в кінцевому результаті я отримав продукт який явно перевершив мої сподівання. Під час розробки були визначені функціональні властивості продукту, прорахований бюджет і затверджені терміни. Всі пропозиції були враховані, тому дякую за швидку і професійну роботу. Надалі буду користуватися послугами цієї компанії.

complife.ua
Керівник

Зв'яжіться з нами сьогодні

Щоб вчасно отримати якісні послуги, заповніть форму, та ми заплануємо консультацію та прорахуємо варіанти виробництва вашого замовлення.

Залишіть відгук про нашу роботу

Ваше ім’я

Email

Організація або приватна особа

Як ви про нас дізналися?

Чому вирішили замовляти у нас?

Які сумніви у вас були перед покупкою і що допомогло їх розвіяти?

Які результати ви отримали?

Що порадите людям, які не наважуються зробити замовлення?

Завантажити аватар до відгуку

Натискаючи кнопку відправити ви даєте згоду на обробку даних

Дякуємо!
Відгук успішно відправлено
Дякуємо!
Ваша заявка успішно надіслана!
Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Каталог продукції

Переглянути всі