ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Весь комплекс робіт, обладнання та верстатів, що ми маємо був би неповним без такої послуги як зварювання. Це надійний та перевірений часом метод - завдяки якому можливо отримати максимально міцний та надійний результат.

 

Завдяки комплексному підходу до проектування та виготовлення виробу, ми максимально спрощуємо роботу для зварювальника, зменшуючи можливість похибки.

 

Як це відбувається:


    - По перше, розробляємо та погоджуємо 3D моделі із замовником, виготовляємо виробничу документацію та файли управління обладнанням.

    - Далі всі деталі виготовляються в першу чергу верстатами, усі отвори, важливі геометричні деталі, місця кріплень і з’єднань вирізаються лазером та за необхідності гнуться.

    - Після чого деталі, разом із документацією, а саме кресленнями та 3d моделями потрапляють у зварювальний цех. Що забезпечує максимальну точність, прозорість, та керованість виробничим процесом.

    - Тут варто розповісти про сучасне зварювальне обладнання, безумовно, воно у нас саме таке. Варимо сталь, нержавійку та алюміній. Обов’язково проводимо перевірку якості виконаних робіт.

Завдяки всьому сказаному вище, спектр виготовлених нами виробів часом дивує. Так в один і той же час, за декілька метрів один від одного можуть виготовлятись такі неспіврозмірні вироби як: мобільні вагончики для підсобних працівників -  та корпуси побутових приладів, стелажі та столи - та архітектурні елементи будівель чи мостів.
 

Щоб тримати усі процеси під контролем, і отримувати на виході передбачений результат, ми надаємо послуги з промислового та предметного дизайну.

види металів Які можна порізати

Вуглецева сталь
Нержавіюча сталь
Алюміній

Відгуки наших клієнтів

Проаналізувавши інші компанії у нашому місті, мені здалась найбільш підходящую саме ця. Сумнівався у виборі до першого етапу роботи, та по закінченню отримав навіть більше ніж те, на що розраховував. Моє очікування зовнішнього вигляду виробу було адаптоване під реальні можливості виробництва, додані сучасні модні штрихи, як у дизайні, так і у функціональній частині. Якщо ви також сумніваєтесь, просто зустрінесь або проконсультуйтесь по телефону, та ваші сумніви розвіються.

22deco.com
Власник

Вдячний за професійний підхід до моєї справи. Звернувшись за розробкою яка не мала чіткого функціонального і візуального визначення в кінцевому результаті я отримав продукт який явно перевершив мої сподівання. Під час розробки були визначені функціональні властивості продукту, прорахований бюджет і затверджені терміни. Всі пропозиції були враховані, тому дякую за швидку і професійну роботу. Надалі буду користуватися послугами цієї компанії.

complife.ua
Керівник

Зв'яжіться з нами сьогодні

Щоб вчасно отримати якісні послуги, заповніть форму, та ми заплануємо консультацію та прорахуємо варіанти виробництва вашого замовлення.

Залишіть відгук про нашу роботу

Ваше ім’я

Email

Організація або приватна особа

Як ви про нас дізналися?

Чому вирішили замовляти у нас?

Які сумніви у вас були перед покупкою і що допомогло їх розвіяти?

Які результати ви отримали?

Що порадите людям, які не наважуються зробити замовлення?

Завантажити аватар до відгуку

Натискаючи кнопку відправити ви даєте згоду на обробку даних

Дякуємо!
Відгук успішно відправлено
Дякуємо!
Ваша заявка успішно надіслана!
Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Каталог продукції

Переглянути всі